Private Pilates Training Studio 2010 yılında ilk yerini Çekmeköy’de kurucusu ve eğitmeni olan Erhan GÜRBACA tarafından açılmıştır.

Açıldığı günden itibaren, kaliteli ve profesyonel eğitimiyle bir çok kişinin hedefine bilinçli bir şekilde ulaşmasına sebep olan stüdyomuz üyelerimizin aldığı olumlu sonuçlar neticesinde referans odaklı olarak ailesini sürekli genişletti ve ikinci şubesini 2016 yılında Ataşehir’de açmıştır.

Private Pilates Training Studio eğitmenleri, egzersiz bilimini sürekli takip edip en güncel düzeyde kendi bünyesinde eğitimlerini devam ettirip üyeleriyle paylaşmaktadır.

Sizler bizim için çok önemlisiniz, bu yüzdendir ki eğitim alacağınız stüdyoyu ve eğitmeni çok iyi analiz etmenizi tavsiye ederiz. Çünki günümüzde bir çok kişi kendini eğitmen olarak tanıtıp sizin sağlığınızı hiçe saymaktadır.
Sertifika alan eğitmen olmuyor, sadece o ilgili alan hakkında bilgi sahibi oluyor. Her kişi sertifika alabilir ama eğitmen olamaz.

Sizlerin de Private Pilates Training Studio ailesine katılmasından büyük mutluluk duyacağız. Çünkü bizim için DEĞERLİSİNİZ.